Liturgia




2018-04-19, Czwartek, Rok B, II
Dz 8, 26-40
Ps 66(65), 8-9. 16-17. 19-20 (R.: por. 1)
J 6, 51
J 6, 44-51
2018-04-20, Piątek, Rok B, II
Dz 9, 1-20
Ps 117 (116), 1. 2 (R.: por. Mk 16, 15)
J 6, 54
J 6, 52-59
2018-04-21, Sobota, Rok B, II
Dz 9, 31-42
Ps 116B (115), 12-13. 14-15. 16-17 (R.: por. 12)
J 6, 63b. 68b
J 6, 55. 60-69

Bieżące wydarzenia

2017-12-27 - Konkurs NIEZŁA SZOPKA - zagłosuj na naszą Parafię!

Nasza tegoroczna stajenka została zgłoszona do konkursu Gościa Niedzielnego na najpiękniejszą stajenkę urządzoną w kościołach archidiecezji. 

  

Aby zagłosować należy wejść w poniższy link i kliknąć na gwiazdkę pod zdjęciem naszej szopki:

http://katowice.gosc.pl/gal/pokaz/4400348.Konkurs-Niezla-szopka/3#gt

2017-12-24 - Życzenia Świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim Parafianom jak i przybyłym Gościom najserdeczniejsze życzenia: bliskiego iserdecznego spotkania z Nowonarodzonym Jezusem, radości serc przepełnionych Bożym pokojem, miłością i ufnością. Niech Światło zaczerpnięte z betlejemskiej stajenki rozprasza wszelkie ciemności, przywraca wiarę i nadzieję, i rozpala w nas Miłość. 

Radości na czas przeżywania Tajemnicy Wcielenia życzą Duszpasterze.

 

 

 

 

2017-12-09 - Modlitwa Uwielbienia

2017-12-03 - Nowy Rok Liturgiczny

Nowy Rok Liturgiczny rozpoczyna także nowy program duszpasterski na najbliższe lata. Przebiegać on będzie pod hasłem 'Duch, który umacnia miłość' 

2017-11-25 - Plan Odwiedzin Kolędowych - całość

1.12.2017 r.

Piątek
Od 15:30

 

1. Zamenhofa 1, 2, 4, 14-20

2. Zamenhofa 6, 8, 10

3. Kościuszki (nry parz.) od końca i Ks. Bpa Bogedaina 7, 16

4. Ks. Bpa Bogedaina 23, 17, 19, 24

 

2.12.2017 r.

Sobota
Od 13:00

 

1. Ks. Bpa Bogedaina 13, 39, 37, 35, 33

2. Ks. Bpa Bogedaina 41, 43, 25, 27, 29, 31

3. Ks. Bpa Bednorza 2, 4, 6, 8

4. Ks. Bpa Bednorza 20, 18, 16, 14, 10, 12

 

3.12.2017 r.

Niedziela I Adwentu
Od 14:00

 

1. Ks. Bpa Bednorza 13, 11, 9, 19, 21, 23

2. Ks. Bpa Bednorza 25, 27, 29, 37, 35, 33, 31

3. Ks. Bpa Bednorza 15, 17, 7, 5, 3, 1 i Sobieskiego 10

4. Sobieskiego 17, 15, 13, 7, 9, 11

 

8.12.2017 r.
Niep. Pocz. NMP

Piątek

Od 15:30

 

1. Sobieskiego 1, 3, 5

2. Sobieskiego 2, 4, 6

3. Korfantego 1, 3, 7, 5

4. Korfantego 9, 11, 15, 13

5. Jagiełły 26, 28, 30

 

9.12.2017 r.

Sobota

Od 13:00

 

1. Korfantego 19, 21, 23, 25, 27, 29

2. Korfantego 43, 41, 39, 35, 33, 31

3. Korfantego 45, 47, 51, 49, 53, 55

4. Jagiełły 44, 46, 48, 42, 40, 38

5. Jagiełły 2, 4, 6, 12, 10, 8

 

10.12.2017 r.

Niedziela II Adwentu

Od 14:00

 

1. Jagiełły 18, 16, 14, 20, 22, 24

2. Jagiełły 36, 34, 32

3. Antesa od 2 do końca, Bielska 3-13 (niepa.), Bielska 8-2A  i Sznelowiec 3A.

4. Sznelowiec od 1 do 35 i Kasztanowa

5. Cieszyńska od 2 (parzyste) do 22

 

15.12.2017 r.

Piątek

Od 15:30

 

1. Bielska 12, 10, Cieszyńska (nieparzyste) od 1 do końca

2. Cieszyńska (parzyste) 24-48, bez bloków 26 i 30

3. Sznelowiec 22, 20

4. Sznelowiec 18, 16, 14

5. Sznelowiec 24, 26, 28

 

16.12.2017 r.

Sobota

Od 13:00

 

1. Cieszyńska 26 i 30

2. Zdrojowa od 1 do 41

3. Jeziorna, Zdrojowa od końca do 43

4. Os. Wodociągowe Aleja I od 13A do 1 (nieparz.) i od 2 do 20 (parzyste)

5. Os. Wodociągowe Aleja II od 15A, 6,4,2 i od 17 do końca

 

17.12.2017 r.

Niedziela III Adwentu

Od 14:00

 

1. Azaliowa, Berberysowa

2. Grzebłowiec od 1A

3. Szafirowa od 1, Bratnia od 52 do końca, Marmurowa

4. Srebrna (nieparz.) od 1 do 19, Granitowa, Kwarcowa

5. Rubinowa od 71 do początku.

 

27.12.2017 r.

Środa

Od 15:30

 

1. Srebrna (nieparz.) 21 , Koralowa, Srebrna 25-41, Szmaragdowa

2. Gwiaździsta

3. Srebrna (parzyste) od 50 do 26 i Bursztynowa od pocz.

4. Platynowa od końca i Srebrna (parzyste) od 26 do 2

5. Kosmonautów od końca

 

28.12.2017 r.

Młodzianków

Czwartek

Od 15:30

 

1. Bratnia 43-55, Miła, Serdeczna, Przyjaźni

2. Stalowa, Żelazna, Piękna 58-44

3. Perłowa, Diamentowa, Piękna 35-29

4. Księżycowa 42-28 i 27-49

5. Księżycowa 2A-22 i 25-1

 

29.12.2017 r.

Piątek

Od 15:30

 

1. Piękna 22-42 i 27-19

2. Kryształowa 16A-28 i 25-15

3. Ogrodowa 24-36 i 39-27

4. Złota 15-27 i 28-16

 

30.12.2017 r.

Ślub o 13:00

Sobota

Od 13:00

 

1. Złota 1-11 i 14-2

2. Bratnia 24-40 i 42-25

3. Słoneczna 1-27 i 12-2

4. Słoneczna 29-49 i 34-14

 

2.01.2018 r.

Wtorek

Od 15:30

 

1. Piękna 2-20 i 15-1 oraz Turkusowa

2. Zacisze 2-16 i 21- 3

3. Ogrodowa 2A–22A

4. Ogrodowa 1 -25

 

3.01.2018 r.

Środa

Od 15:30

 

1. Kryształowa 2-14 i 13-3

2. Bratnia 2 -22 i Krzywa

3. Bratnia 1A-23 i Radosna

4. Wesoła 6-34 i 37 -3

 

4.01.2018 r.

Czwartek

Od 15:30

 

1. Brylantowa 2A – 8 i 11 – 1A

2. Skłodowskiej 2A-40

3. Skłodowskiej 34-66

4. Skłodowskiej 3, 5

 

5.01.2018 r.

Pierwszy Piątek

Od 15:30

 

1. Łokietka 3 m. 1-36

2. Łokietka 3 m. 72-37

3. Łokietka 5 m. 1-36

4. Łokietka 5 m. 72-37

 

7.01.2018 r.

Niedziela Chrztu Pańskiego

Od 14:00

 

1. K. Wielkiego Os. Tarasowe, 16, 14, 12, 10, 8, 5, 3A, 3B

2. K. Wielkiego 34, 32, 30, 28, 26, 24, 22, 20, 18

3. B. Śmiałego 3, 5, 7, 9, 11, 13

4. H. Brodatego 3, 5, 7 i B. Śmiałego 15, 17, 19

5. Mieszka I 3, 5, 7

 

8.01.2018 r.

Poniedziałek

Od 15:30

 

1. K. Wielkiego 2 m. 1-36

2. K. Wielkiego 2 m. 72-37

3. B. Śmiałego 21-27

4. B. Śmiałego 29-35

5. Wł. Opolczyka 1, 3, 5, 7

 

9.01.2018 r.

Wtorek

Od 15:30

 

1. K. Wielkiego 4 m. 1-36

2. K. Wielkiego 4 m. 72-37

3. K. Wielkiego 6 m. 1-36

4. K. Wielkiego 6 m. 72-37

5. K. Odnowiciela 1, 3, 5, 7

 

10.01.2018 r.

Środa

Od 15:30

 

1. B. Śmiałego 1 m. 1-36

2. B. Śmiałego 1 m. 72-37

3. Mieszka I 1 m. 1-36

4. Mieszka I 1 m. 72-37

 

11.01.2018 r.

Czwartek

Od 15:30

 

1. Wł. Opolczyka 2 m. 1-36

2. Wł. Opolczyka 2 m. 72-37

3. H. Brodatego 1 m. 1-36

4. H. Brodatego 1 m. 72-37

 

12.01.2018 r.

Piątek

Od 15:30

 

1. K. Odnowiciela 2 m. 1-36

2. K. Odnowiciela 2 m. 72-37

3. Dobrawy 46 a,b, c, d, e i 50 a, b, c

4. Dobrawy 1a/A, 1a/B, 1a/C, 1a/D

5. Kazimierza Sprawiedliwego 4, 2, 7, 5, 3, 1

 

13.01.2018 r.

Sobota

Od 13:00

 

1. Łokietka 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8

2. Łokietka 15, 16, 17, 18, 19, 20

3. Łokietka 25, 24, 23, 22, 21

4. Ziemowita 2, 3, 4, 5, 6, 7

5. Ziemowita 8, 9, 10, 11, 12 i Krzywoustego

 

 

14.01.2018 r.

II Niedziela Zwykła

Od 14:00

 

 

     KOLĘDA DODATKOWA

 

 



Jesteś naszym 536 gościem dzisiaj


Jesteś naszym 298042 gościem od 01.01.2016