2021-09-06 - Poradnia życia rodzinnego dla rodzin i małżeństw zmagających się z problemami

Od pierwszego września uruchamiamy poradnię życia rodzinnego dla rodzin i małżeństw zmagających się z problemami. Szczególnie dotyczy ona małżeństw w kryzysie, ale nie tylko.

Zapisy prowadzone są również przez stronę internetową:

www.narzeczenikatowicka.pl

zakładka 'małżonkowie terminy'.

Spotkania będą prowadzone online w czwartki o godz. 20:00.

2021-08-28 - Mobilne punkty Spisu Ludności i mieszkań

2021-07-27 - Przegląd i konserwacja dachów kościoła i domu parafialnego.

W sierpniu czekają nas kolejne etapy przeglądu i konserwacji dachu, okien szczytowych oraz rynien w naszym kościele. Podobne działania będą podjęte w kompleksie domu parafialnego i probostwa. Tak wyglądał pierwszy, przedwakacyjny etap prac z perspektywy wykonawcy. Zapraszamy na wirtualną wycieczkę z Alpin - Mal. Tam, gdzie zwykle wzrok nie sięga:

Prace finansujemy w całości ze środków naszej wspólnoty parafialnej. Datek na ten cel możesz przekazać na 3 sposoby:

1. Przelewem na konto: Bank Spółdzielczy w Pszczynie
41 8448 0004 0037 8529 2000 0001
2. BLIKiem i innymi płatnościami internetowymi: https://platnosci.ngo.pl/c/2346/
3. Gotówką w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

Za wszelkie wsparcie składamy serdeczne 'Bóg zapłać!'. Modlimy się za każdego darczyńcę.

2021-06-24 - Pszczyńsko laba

Już po raz kolejny Zarządy czterech pszczyńskich osiedli – Piastów, Kolonia Jasna, Śródmieście i Siedlice, zapraszają swoich mieszkańców, a także pozostałych mieszkańców Pszczyny i okolicznych miejscowości na Międzyosiedlową Biesiadę Rodzinną – PSZCZYŃSKO LABA.

Wydarzenie rozpocznie się w samo południe programem dla dzieci i młodzieży z widowiskowym świętem kolorów, animatorami i obszerną strefą dmuchańcy, a także
koncertem pszczyńskiej grupy CHURTOWNIA o godzinie 16:00.

Oficjalne otwarcie zaplanowano na godz. 15:45. Tegoroczna edycja odbędzie się w iście góralskim stylu, dlatego w programie przewidziano atrakcje rodem z Podhala i Beskidów. Na strefie gastronomicznej odwiedzający znajdą tradycyjne oscypki z grilla, a o góralskie show zadbają Beskidzcy Zbóje. Na zakończenie Pszczyńskiej Laby zagra zespół BAJERANTY.

Przez cały czas trwania wydarzenia będą się odbywały konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych. Warto ten dzień spędzić razem z nami i poczuć co to znaczy PSZCZYŃSKO LABA!

Międzyosiedlowa Biesiada Rodzinna odbędzie 3 lipca 2021 r. na łące przy placu zabaw znajdującym się przy ul. Dobrawy w Pszczynie.

Organizatorzy: os. Piastów, os. Kolonia Jasna, os. Siedlice, os. Śródmieście.
Partnerzy: Urząd Miejski w Pszczynie, Pszczyńskie Centrum Kultury, Miejski Zakład Zieleni.
Partner Gastronomiczny: Restauracja TAPSTER PUB w Pszczynie.
Realizator: Centrum Aktywności, Strefa Dmuchańca.

Sponsorzy: Optyk.ROZMUS, Hurtownia art. Elektrycznych – DOMUS w Pszczynie, Hurtownia art. Biurowych e-Biuro Market w Pszczynie

2021-06-21 - Zakończenie roku szkolnego

Msza św. z okazji zakończenia roku szkolnego w piątek o godz. 8.00. Zapraszamy uczniów szkół podstawowych i średnich, a także nauczycieli, wychowawców i rodziców by podziękować Bogu za miniony rok szkolny. Przed Mszą od godz. 7.30 zachęcamy do spowiedzi.

2022-01-20, Czwartek, Rok C, II, Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Fabiana, papieża i męczennika albo wspomnienie św. Sebastiana, męczennika
1 Sm 18, 6-9; 19, 1-7
Ps 56 (55), 2-3. 9-10. 12-13 (R.: por. 5b)
Por. 2 Tm 1, 10b